Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna na PC i next-genach w połowie grudnia!

Wiedźmin 3 miał zawitać na next-geny w 2022 r. i... tak też się stanie. CD Projekt RED podało właśnie, że Edycja Kompletna ich najlepiej oceniana gry zostanie wydana na PC-ty oraz konsole nowej generacji już za niespełna miesiąc.

Nowa odsłona wielokrotnie nagradzanej gry RED-ów została w pełni zoptymalizowana i wzbogacona o szereg ulepszeń graficznych i technicznych, wykorzystujących możliwości współczesnego sprzętu do gier. Wśród nich są m.in. ray tracing w czasie rzeczywistym, szybsze czasy ładowania, zintegrowane mody stworzone przez społeczność i inne nowości.

Tytuł otrzyma również dodatkową zawartość inspirowaną serialem Wiedźmin od Netfliksa. Zmiany i nowości zostaną szczegółowo omówione podczas nowego odcinka REDstreams, w którym twórcy zaprezentują również rozgrywkę z nowej wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Transmisja odbędzie się w przyszłym tygodniu na kanale studia na Twitchu.

 

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna w wersji na nową generację trafi do sprzedaży w wersji cyfrowej na konsole PlayStation 5, Xbox Series X|S i komputery PC już 14 grudnia. Wydanie to, poza grą Wiedźmin 3: Dziki Gon, zawierać będzie komplet zawartości dodatkowej oraz oba rozszerzenia fabularne: Serca z kamienia oraz Krew i wino. Osoby posiadające dowolne wydanie gry na konsole PlayStation 4, Xbox One i PC otrzymają aktualizację na nową generację bezpłatnie. Data premiery wydania pudełkowego zostanie ogłoszona wkrótce.

Wszystko zatem wskazuje na to, że wielu graczy znów spędzi święta Bożego Narodzenia w Novigradzie, wśród bagien Velen lub wysp Skellige.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.