Solasta: dodatek Inner Strength już dostępny

Nadszedł czas, by bohaterowie z Królestw Solasty poczuli wewnętrzną siłę. Ta siła w postaci wydanego wczoraj DLC zatytułowanego Inner Strength objawi się przede wszystkim w kreatorze postaci, który pozwoli graczom Solasta: Crown of the Magister korzystać z nowych klas postaci, rasy i nie tylko.

Nowy dodatek rozszerza grę o takie profesje jak mnich, bard i mag bitewny (oryg. Warlock), rasę drakonów (oryg. Dragonborn) oraz takiego samego pochodzenie. Każda z ww. klas postaci może być rozwinięta w jedną z trzech podklas. Ponadto posiadacze poprzedniego dodatku do gry, Lost Valley, uzyskają dostęp do kolejnej, czwartej podklasy.

Premierowy zwiastun dodatku Inner Strength prezentuje się następująco:

 

Szczegółowe omówienie najświeższych zmian obejrzycie poniżej.

Premierze rozszerzenia towarzyszy darmowa aktualizacja dostępna dla wszystkich graczy Solasty. Wprowadza ona trzy nowe tła historyczne postaci, 17 nowych atrybutów (featów), a także pełne wsparcie dla gamepadów na PC. Update ucieszy również miłośników tworzenia własnych przygód, ponieważ za jego sprawą do narzędzia Dungeon Maker zawitali bossowie, tym samym umożliwiając wprowadzenie fanowskich modułów na nowy poziom trudności.

Jeśli interesuje was kompletna lista zmian, jakie zawitały do Solasty za sprawą dodatku Inner Strength oraz najnowszej aktualizacji, zajrzyjcie na oficjalny blog gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.