Alaloth a kwestia lokalizacji

Pierwotnie gra Alaloth: Champions of the Four Kingdoms miała zostać zlokalizowana na 7 popularnych języków. Kiedy jednak współpraca z pierwszym wydawcą dobiegła końca, plany należało zweryfikować. Obecna sytuacja tego aspektu gry została omówiona w najnowszym dzienniku deweloperskim.

Deweloperzy przedstawili w nim koszty dodania do gry lokalizacji na pojedynczy język oraz liczby dot. sprzedaży, które uzasadniałyby taką inwestycję. Krótka odpowiedź jest jednak taka, że obecnie Gamera Interactive nie posiada precyzyjnego planu na zlokalizowanie Alalotha. Cały czas jednak prowadzone są rozmowy z potencjalnymi partnerami - inwestorami oraz wydawcami - które mogą znacząco odmienić sytuację. Jeśli tak się stanie, Włosi nie omieszkają o tym powiadomić.

Jeśli interesują was niuanse procesu lokalizacji lub po prostu chcecie dowiedzieć się więcej o tym, jak do tej sprawy podchodzą twórcy Alalotha, zapoznajcie się z niniejszym dziennikiem deweloperskim.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.