Szarzy Rycerze otrzymają posiłki w Duty Eternal - nowym DLC do WH40000: Chaos Gate - Daemonhunters

Zapowiedziana w zeszłym tygodniu darmowa aktualizacja to nie wszystko, na co mogą liczyć gracze WH40000: Chaos Gate - Daemonhunters. Wkrótce Szarzy Rycerze otrzymają potężne wsparcie, a stanie się to za sprawą nowego DLC zatytułowanego Duty Eternal.

Wykwit się zmienił. Aby stawić czoło panoszącej się epidemii technofagii, do sił Szarych Rycerzy dołączą bracia Adeptus Mechanicus. Podczas walk z nowymi, przerażającymi wrogami w ramach kampanii fabularnej gracze odblokują innowacyjne, potężne narzędzia i nieznane wcześniej sposoby likwidacji sługusów Nurgle'a.

Główną atrakcją nowego DLC jest Drednot - legendarna, bitewna maszyna krocząca, którą można zamienić w uosobienie wojny dzięki szerokiemu wachlarzowi uzbrojenia. Nawet polegli Szarzy Rycerze będą mogli przejąć stery Drednota i walczyć dalej w imię Imperatora!

 

To bynajmniej nie wszystko. Duty Eternal wprowadzi do gry nową klasę postaci - Zbrojmistrza. Ci bezwzględni wojownicy to mistrzowie maszyn, wspierający braci zakonnych zróżnicowanymi serwitorami. Przykładowo bombardy prowadzą ostrzał na daleki dystans, a przełamywacze niszczą pancerze potężnymi atakami wręcz.

Nowe DLC wprowadzi również do gry fregatę klasy Gladius, co otworzy nowe cele podróży w odległe miejsca, w tym przede wszystkim w sektorze Tyrtaeus. Misje kierowane będą bezpośrednio z pokładu Zgubnego Edyktu i umożliwią Szarym Rycerzom prowadzenie wojny na wielu frontach jednocześnie. Wyższe ryzyko oznacza wyższą nagrodę.

Co jeszcze? Nowy zasób, Archeotech, umożliwi ulepszanie mocy oraz zwiększanie możliwości bojowych. Tech-Kapłanka Domina Lunete zgodzi się dołączyć do wybranych misji, a nowe, powiązane ze wzrostem aktywności Osnowy wydarzenia zapewnią jeszcze więcej wyzwań.

Pierwszy zwiastun Duty Eternal obejrzycie poniżej. W naszej galerii znajdziecie z kolei pierwsze screeny.

Wszystko to będzie czekać na zwolenników Imperatora w Warhammer 40000: Chaos Gate – Daemonhunters - Duty Eternal. Premierę DLC zaplanowano na 6 grudnia, a zatem można spodziewać się, że dla niektórych św. Mikołaj przybierze w tym roku maskę brata Adeptus Mechanicus...


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.