RED-zi omawiają zmiany zawarte w nadchodzącej, next-genowej aktualizacji do Wiedźmina 3

Już za niespełna miesiąc Wiedźmin 3 otrzyma długo wyczekiwany Next-Gen Update. CD Projekt RED postanowiło opowiedzieć nieco więcej o nadchodzącej aktualizacji i zaprezentować jej nowy zwiastun.

Zacznijmy od tego ostatniego. Obejrzycie go poniżej.

 

Jeśli zaś chodzi o półgodzinny stream, poruszył on wiele ciekawych kwestii: zaprezentowano nowe możliwości graficzne, opcjonalne zmiany w interfejsie użytkownika takie jak ukrywanie mini-mapy czy znaczników na mapie świata czy skalowanie podpisów. Twórcy zapowiedzili też szereg poprawek do zadań, i to nie tylko tych, które błędy są najczęściej zgłaszane po dziś dzień, możliwość pauzowania gry podczas cutscen, nowe zadania związane z ekwipunkiem powstałym we współpracy z Netfliksem, a także opcję cross-platformowych zapisów gry.

Jeśli chcecie zobaczyć to i jeszcze więcej na własne oczy, zapis streama jest dostępny poniżej.

Ów darmowy Next-Gen Update zostanie oddany w ręce graczy Wiedźmina 3 już 14 grudnia. Do tego czasu RED-zi zamierzają ogłosić jeszcze przynajmniej jedną niespodziankę związaną z tą aktualizacją... Czekamy!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.