Twórcy Ash of Gods: The Way opublikowali raport dot. ostatniego dema gry

Po pięciu miesiącach ciszy Aurum Dust opublikowało nowy dziennik deweloperski dot. Ash of Gods: The Way. Deweloperzy postanowili podzielić się w nim wynikami ostatniego dema.

Okazuje się, że poprzednia wersja demonstracyjna Ash of Gods: The Way spodobowała się zdecydowanej większości graczy. Ci docenili przede wszystkim system walki, który stanowi kluczowy mechanizm rozgrywki. Nieco niżej oceniono fabułę i dialogi, które w The Way odgrywają znacznie mniejszą rolę niż w poprzedniczce, Ash of Gods: Redemption. Producenci z Aurum Dust zaznaczyli, że ich nowa gra pozostanie przede wszystkim karcianym bitewniakiem, jednak zamierzają włożyć dodatkowy wysiłek w poprawę fabuły i dialogów, by te nie odstawały jakością od reszty.

Wprowadzaone zmiany przyjdzie nam ocenić już niedługo, ponieważ przez ostatnie miesiące Aurum Dust pracowało nad nowym demem Ash of Gods: The Way i jest już ono blisko ukończenia. Jak blisko? Tego deweloperzy nie sprecyzowali. Obiecali za to, że od teraz zamierzają powrócić do regularnej komunikacji z fanami gry.

Na razie pozostaje jednak zapoznać się z pełnym raportem dot. ostatniej wersji demonstracyjnej Ash of Gods: The Way. Znajdziecie go pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.