Zbrojmistrz zaprezentowany na nowym zwiastunie WH40000: Chaos Gate - Daemonhunters - Duty Eternal

Już za tydzień Szarzy Rycerze z gry Warhammer 40000: Chaos Gate - Daemonhunters będą mogli liczyć na wsparcie ze strony Zbrojmistrzów. Nowa klasa postaci, wywodząca się z zakonu Adeptus Mechanicus, trafi do gry za sprawą dodatku Duty Eternal. Dziś możliwości bohaterów o tej profesji można zobaczyć w akcji na nowym zwiastunie.

Zbrojmistrzowie są bezwzględnymi wojownikami i zarazem mistrzami maszyn, którzy wspierają braci zakonnych zróżnicowanymi serwitorami. Przykładowo bombardy prowadzą ostrzał na daleki dystans, a przełamywacze niszczą pancerze potężnymi atakami wręcz. A to wcale nie koniec niespodzianek, jakich niedługo mogą spodziewać się poplecznicy Nurgle'a. Zobaczcie sami na poniższym trailerze.

Przypominamy, że dodatek Duty Eternal będzie miał swoją premierę już 6 grudnia. DLC zapewni też dostęp do maszyny kroczącej zwanej Drednotem, nowy zasób - Archeotech, potencjalną towarzyszkę w postaci Tech-Kapłanki Dominy Lunete i wiele więcej.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.