WH40000: Rogue Trader już dostępne w wersji alfa

Wrota Przestrzeni Koronusa otworzyły się właśnie przed pierwszymi Wolnymi Handlarzami. W swoją dziewiczą podróż z Gwarancją Handlu może już wyruszyć każdy, kto wykupił (lub wykupi) dostęp do alfy gry Warhammer 40000: Rogue Trader.

Przypomnijmy, że w nowym taktycznym cRPG-u od Owlcat Games gracze wcielą się w postać tytułowego Wolnego Handlarza, potomka starożytnej dynastii odważnych kaprów, którzy władają swoim kupieckim imperium oraz odkrywają odległe zakątki przestrzeni Imperium z błogosławieństwem samego Imperatora. Otrzymana od niego Gwarancja Handlu zapewnia Wolnemu Handlarzowi władzę oraz przywileje ponad wszelkie wyobrażenia, ale również składa na jego barki misję poszerzania granic Imperium. Na szczęście nasz bohater będzie miał do dyspozycji ogromny okręt wojenny o niezwykłej sile i niezliczoną rzeszę sług oraz personelu gotowych umrzeć za swojego pana.

Oczywiście alfa Rogue Tradera pozwoli posmakować jedynie skromnego fragmentu gry. Akcja tej wersji rozpocznie się w drugim rozdziale fabuły, zaraz po tym jak... Cóż, być może nie będziemy zdradzać całości. Dość powiedzieć, że główny bohater musi przejąć "biznes" po śmierci swojej sławetnej poprzedniczki, tym samym dziedzicząc jej potężny okręt oraz ogromne imperium handlowe.

 

Alfa Rogue Tradera pozwoli doświadczyć większości kluczowych systemów gry: rozwoju postaci, zarządzania drużyną, walki na ziemi i w kosmosie, a nawet kolonizacji nowych światów. Wszystko oczywiście będzie dostępne w bardzo wczesnej wersji, dlatego producenci z Owlcat Games zachęcają, aby zgłaszczać wszystkie odkryte bugi.

Wersja alfa gry Warhammer 40000: Rogue Trader jest dostępna dla każdego, kto zakupił (lub zakupi w przyszłości) Developer's Digital Pack lub Edycję Kolekcjonerską gry, co oznacza wydatek rzędu 99 lub 299 dolarów. Oczywiście klucze do alfy zamienią się kiedy w betę, a następnie w finalną wersję gry, a sama "kolekcjonerka" oferuje również szereg innych gadżetów. Niemniej koszt obu tych wersji może skutecznie odstraszyć od alfa-testowania najnowszego taktycznego cRPG-a od Owlcat Games.

Szczegółowe informacje na temat alfy Rogue Tradera znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Przed zakupem warto też zapoznać się z jej najświeższym gameplayem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.