Minsc powróci w Baldur's Gate III! Nowa gra Larian Studios z nowym trailerem i datą premiery jej pełnej wersji

Od dawna spekulowało się, że nieśmiertelna para Minsc i Boo może powrócić w Baldur's Gate III. Trailer, który Larian Studios zaprezentowało podczas gali The Game Awards, nie pozostawia już co do tego wątpliwości, a w dodatku ujawnia datę premiery pełnej wersji gry!

Wspomniany zwiastun pozwala przyjrzeć się z bliska niektórym nowym lokacjom, w tym tytułowym Wrotom Baldura, a także potencjalnym towarzyszom podróży, wśród których na pewno nie zabraknie rashemeńskiego łowcy, a także kilku innych znajomych twarzy... Jaheira, czy to ty? Zobaczcie zresztą sami.

 

Nowy trailer ujawnia również datę premiery pełnej wersji Baldur's Gate III. Wygląda na to, że po kilku latach spędzonych we Wczesnym Dostępie, w sierpniu 2023 r. Larian Studios będzie nareszcie gotowe, by zaprosić graczy do Wrót Baldura w ich pełnej glorii i chwale Jest zatem na co czekać.

Niecierpliwi już teraz mogą zarezerwować sobie Edycję Kolekcjonerską Baldur's Gate III, która również została zaprezentowana po raz pierwszy. Jej nabywcy mogą liczyć m.in. na 25-cmową dioramę przedstawiającą walkę mrocznego elfa i łupieżcy umysłu, artbook w twardej oprawie, skórzaną mapę, certyfikat gry czy papierowe profile postaci rodem z D&D. Niestety, za cały ten zestaw trzeba wysupłać blisko 260 EUR. Jeśli ta cena was nie przeraża, zajrzyjcie do oficjalnego sklepu Larian Studios.

I jak wrażenia? Cieszycie się na powrót Minsca, Boo i innych potencjalnych towarzyszy (nie)doli w Baldur's Gate III?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.