SW: TOR: aktualizacja 7.2 przenosi akcję na planetę Ruhnuuk

Na serwerach Star Wars: The Old Republic zagościł właśnie długo wyczekiwany Update 7.2. Aktualizacja Zatytułowana Showdown on Ruhnuuk zabiera graczy na tytułową planetę, na której Shae Vizla próbuje wytropić swoją nemezis - Hetę Kol.

Nowy wątek fabularny pozwala graczom towarzyszyć siłom mandaloriańskim w ich misji i dobrze poznać priorytety Shae Vizli oraz jej ludu. Cel? Odnalezienie głównej bazy operacyjnej Hety Kol i odkrycie tajnych eksperymentów, którymi zajmują się jej ludzie. Premierowy zwiastun dodatku obejrzycie poniżej.

 

Nowy wątek fabularny i planeta to jednak nie wszystko. Showdown on Ruhnuuk wprowadza wiele zmian w rozgrywce PvP, która od teraz będzie miała dwie kolejki: 8v8 lub 4v4. Dodatkowo wszyscy gracze biorący udział w rozgrywce PvP moga od teraz cieszyć się nową ścieżką nagród sezonowych, działającą równolegle do Galactic Seasons z trzema sezonami PvP zaplanowanymi na każdy rok. Wisienką na torcie jest nowa mapa 4v4 w trybie Aren - Onderon Palatial Ruins.

Update 7.2 ro również szereg zmian w zakresie progresji ekwipunku, a także wiele ulepszeń interfejsu i opcji gracza, w tym możliwość wyboru wielu przedmiotów do dekonstrukcji i usunięcia, niestandardowe paski narzędzi, mini-mapa usprawniająca odnajdywanie drogi oraz nowy tryb ślepoty barw.

Szczegółowe informacje na temat zmian, jakie wprowadza do Star Wars: The Old Republic najnowsza aktualizacja, znajdziecie na oficjalnej stronie gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.