Zoria: Age of Shattering: więcej informacji o profesjach i tworzeniu drużyny

Przed końcem roku producenci z Tiny Trinket Games postanowili uraczyć swoich fanów nowym dziennikiem deweloperskim. Porusza on kwestię profesji dostępnych w grze Zoria: Age of Shattering oraz ich doboru pod kątem idealnej drużyny.

Jako że debiutancka produkcja rumuńskiego studia opiera się na kierowaniu niewielkim, lecz zwartym oddziałem, deweloperzy podkreślili, jak ważne jest tworzenie synergii pomiędzy różnymi klasami i specjalizacjami. Artykuł zawiera omówienie kilku głównych profesji, a także wspomina o tym, że pewne elementy rozgrywki są dostępne tylko dla bohaterów określonej klasy, np. tylko Kapłani Bitewni są w stanie leczyć kompanów przy Kapliczkach Nerdalye, a z kolei tworzenie magicznych mostów nad przepaściami jest sztuką zarezerwowaną dla Czarodziejów. Różnorodność w drużynie jest zatem kluczowa.

Szczegółowe omówienie tego tematu znajdziecie pod niniejszym adresem. Przypominamy, że premiera gry Zoria: Age of Shattering została zaplanowana na 2023 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.