Alaloth: twórcy gry zaprezentowali wstępne plany na 2023 r.

W związku z początkiem nowego roku producenci ze studia Gamera Interactive opublikowali świeży dziennik deweloperski. Zarysowali w nim wstępne plany wobec swojej flagowej produkcji, Alaloth: Champions of the Four Kingdoms, na 2023 r.

Plany Włochów są nad wyraz ambitne. W najbliższych miesiącach deweloperzy planują m.in. usprawnić tryb kooperacji, wprowadzić do gry nowych bohaterów, lokacje, klasy, i umiejętności. Do tego należy doliczyć całkowicie nowe elementy rozgrywki: wielkie bitwy, zawartość endgame'ową czy lokalizację. Dużo czasu zostanie też poświęcone na balans aktualnych liczb, by uczynić eksplorację Plamenu jeszcze przyjemniejszą.

Więcej informacji na temat tego, co powinno wydarzyć się w Alalothcie w 2023 r., znajdziecie w niniejszym artykule. Ostatecznym celem (osiągnięciem?) będzie jednak wydanie pełnej wersji action RPG-a, co również ma nastąpić w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. Trzymamy kciuki.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.