Data premiery Starfield ulegnie zmianie?

Starfield jest bez wątpienia jedną z najbardziej wyczekiwanych gier 2023 r. Jego premiera, która wedle ostatnich doniesień miałaby mieć miejsce w II kwartale tego roku, może być jednak zagrożona.

Wszystko przez zmianę, jaka dokonała się na oficjalnym profilu Starfielda na Steamie. Do tej pory przy dacie premiery gry widniało tam "2023". Od wczoraj można tam zobaczyć "Wkrótce dostępne".

Oczywiście zmianę można rozumieć dwojako. Optymiści powiedzą, że "wkrótce" oznacza, że gra zostanie wydana nawet szybciej niż w II kwartale 2023 r. Pesymiści mogą się jednak spierać, że jeśli "2023" zamieniono na "wkrótce", to tegoroczna premiera Starfielda może być zagrożona.

 

Bethesda Game Studios na razie nie skomentowało tej sprawy. Pozostaje nam zatem spekulować: czy Starfield faktycznie zostanie wydane w tym roku?

A może jest to zmiana czysto kosmetyczna, obliczona na rozbudzenie marketingowego szumu, lecz dla planów wydawniczych Bethesdy całkowicie nieistotna... ?

Jak sądzicie?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.