The Last Sarkorians, nowy dodatek do gry Pathfinder: WotR, oficjalnie zapowiedziany!

W październiku minionego roku Owlcat Games zapowiedziało trzy kolejne DLC do gry Pathfinder: Wrath of the Righteous. Dziś poznaliśmy szczegóły na temat pierwszego z nich, który nosi tytuł The Last Sarkorians.

Nowe DLC pozwoli graczom odwiedził Stare Sarkoris i połączył swe siły z zupełnie nowym towarzyszem. Ulbrig Olesk, gdyż takie miano ów nosi, jest zmiennokształtnym, który potrafi przemieniać się w gryfa, co otwiera zupełnie nowe możliwości taktyczne. Ponadto Sarkorianin posiada dość gorącą krew, co czyni go kolejnym kandydatem do namiętnego romansu.

Dodatek The Last Sarkorians, poza nową historią, lokacją, towarzyszem, romansem i zadaniami, wprowadza również do gry wspomnianą klasę Zmiennokształtnego, posiadającą 6 różnych wariacji bestii, w jakie potencjalnie mógłby się zamienić bohater, a także 9 nowych zaklęć. Krótki zwiastun nadchodzącego dodatku obejrzycie poniżej.

 

Pathfinder: WotR - The Last Sarkorians będzie miało swoją premierę 7 marca, jednak już teraz można dodać to DLC do swojej Steamowej listy życzeń. Pierwsze screeny z gry znajdziecie w naszej galerii.

Jak się zapatrujecie na kolejne rozszerzenie do Wrath of the Righteous?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.