Ash of Gods: The Way: nowe dzienniki deweloperski omawiają walki z "hordami bandytów" oraz "Punisherem"

Aurum Dust przygotowało kolejne dwa dzienniki deweloperskie, które omawiają bitwy z ich nowego, taktycznego cRPG-a Ash of Gods: The Way. Tym razem na warsztat wzięto walkę z "hordą bandytów" oraz "Punisherem".

Są to dwie zupełnie różne potyczki. Adiutant Dofus i jego zbiry wymuszą długą, wyczerpującą walkę, w której gracz będzie musiał wyciąć sobie drogę do głównego celu - dosłownie i w przeności. Z kolei Punisher jest sam w sobie wrogiem niezwykle twardym, który jednym ciosem potrafi zlikwidować dowódcę gracza, dlatego istotne jest, aby skumulować na nim kilka efektów obrażeń w możliwie jak najkrótszym czasie.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tych walkach oraz ich trudniejszych wariantach w trybie Challenger, koniecznie zapoznajcie się z linkowanymi wyżej artykułami.

Warto też przypomnieć, że Ash of Gods: The Way można cały czas testować za darmo za sprawą dostępnej na Steamie wersji demonstracyjnej. Trzeba się jednak spieszyć, bowiem demo zniknie ze sklepu już za kilka dni, a mianowicie 1 lutego.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.