The Lamplighters League, nowy taktyczny cRPG od Harebrained Schemes, oficjalnie zapowiedziany!

Twórcy trylogii Shadowrun oraz BattleTecha powracają z kolejnym taktycznym cRPG-iem. Poznajcie The Lamplighters League - najnowszą, zapowiedzianą właśnie produkcję studia Harebrained Schemes.

Zaprosi ona graczy do alternatywnej wersji lat 30. XX wieku, w którym tyraniczny kult zwany Banished Court znalazł się blisko zdobycia władzy nad światem. Od tysiącleci jedynym, co uniemożliwiało tej sekcie realizację swoich mrocznych planów, była grupa bohaterskich uczonych znanych jako The Lamplighters League.

 

Niestety najlepszych z najlepszych już nie ma, więc teraz wszystko zależy od najlepszych z najgorszych.

W efekcie The Lamplighters League pozwoli graczom zwerbować drużynę wyrzutków i łajdaków z wyjątkowymi zdolnościami i niezapomnianymi osobowościami, aby ścigać Banished Court na skraj świata i jeszcze dalej. Podobnie jak w poprzednich Harebrained Schemes, duży nacisk zostanie położony na fabuęł, rozwój postaci i taktyczny, turowy system walki. Nowością jest za to możliwość infiltracji eksplorowanych miejsc w czasie rzeczywistym. Wszystko to okraszone pulpowym klimatem komiksów i książek z drugiej połowy XX w.

Pierwszy zwiastun The Lamplighters League obejrzycie poniżej.

Polecam zapoznać się również z pierwszym gameplayem...

...oraz screenami.

Premierę The Lamplighters League zaplanowano na 2023 r., jednak już teraz można dodać tę grę do swojej Steamowej listy życzeń.

Jak podoba się wam nowa propozycja Harebrained Schemes?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.