Aurum Dust ujawniło datę premierę Ash of Gods: The Way i wypuściło darmowy prolog!

Ash of Gods: The Way nie zadebiutuje w pierwszym kwartale 2023 r., jak pierwotnie obiecywali deweloperzy ze studia Aurum Dust. Miks cRPG-a i karcianki zaliczy jednak tylko nieznaczny poślizg, a na osłodę twórcy gry udostępnili jej darmowy prolog!

Przypomnijmy, że akcja The Way rozgrywa się 20 lat po wydarzeniach znanych z Ash of Gods: Redemption. Tym razem jednak mamy do czynienia nie z pełnoprawnych cRPG-ów, ale miksem gry taktycznej i karcianej, która stawia nieco lżejszy akcent przy fabule. Lżejszy, lecz bynajmniej nie nieistoitny!

W Ash of Gods: The Way gracz wcieli się w postać znanego skądinąd Finna. Młody mężczyzna zostaje wysłany z ważną misją do ościennego królestwa Fryzji: ma nauczyć się ich strategicznej gry wojennej, wziąć udział w turniejach, poznać tamtejszą arystokrację i... zbliżyć się do najlepszych dowódców wrogiej armii. To, co nastąpi później, może znacząco wpłynąć na los Berkany w nadchodzącej wojnie z Fryzyjczykami. Przekonajcie się zresztą sami, oglądając poniższy zwiastun fabularny.

 

Premierę Ash of Gods: The Way zaplanowano na 27 kwietnia. Na wyprawę do Fryzji nie trzeba będzie jednak czekać półtora miesiąca. Aurum Dust wydało bowiem darmowy prolog, który pozwoli rozegrać 6 potyczek kwalifikacyjnych: 5 z adiutantami oraz 1 z bossem. Poczyniony w ten sposób progres wraz z całym złotem, łupami i nowymi kartami do talii będzie można w całości przenieść do pełnej wersji gry, gdy tylko ta doczeka się swojej premiery.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.