System Shock HD z ostateczną datą premiery

Siedem lat. Tyle czasu zajęło ekipie Nightdive Studios przygotowanie remake'u wersji gry System Shock. Wszystko wskazuje na to, że cała historia zmierza do szczęśliwego zakończenia, bowiem producenci odświeżonej wersji tego horroru ogłosili właśnie jej ostateczną datę premiery.

Jeszcze kilka dni temu można było wierzyć, że ostatnio podany termin wydania gry - marzec 2023 - zostanie dotrzymany. Dziś wątpliwości się rozwiały. Nightdive Studios zapowiedziało, że w pełną wersję ich najnowszej produkcji zagramy 30 maja.

To oznacza kolejny poślizg, lecz miejmy nadzieję, że już ostatni. Kto nie wspierał projektu Nightdive Studios na Kickstarterze, ten może już reraz zamówić System Shock HD w przedsprzedaży, m.in. na Steamie oraz GOG.com. Do każdej kopii sprzedanej przed premierą remastera zostanie dodane za darmo System Shock 2: Enhanced Edition.

 

Ci z kolei, którzy posiadają dostęp do zamkniętej bety remake'u System Shocka, mogą nadal cieszyć się grą - oczywiście w ograniczonym zakresie. Niemniej Nightdive Studios wydało właśnie nową aktualizację, która usuwa z bety kolejną porcję błędów, dzięki czemu rozgrywka powinna stać się przyjemniejsza.

Szczegółowe informacje na temat premiery nowego-starego System Shocka oraz najnowszej aktualizacji bety gry znajdziecie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.