Solasta: więcej informacji o dodatku Palace of Ice

Coraz mniej czasu dzieli nas od premiery Palace of Ice - drugiego i zarazem ostatniego fabularnego rozszerzenia gry Solasta: Crown of the Magister. Producenci z Tactical Adventures uznali, że to dobry moment, aby opowiedzieć nieco więcej o samym dodatku.

Przypomnijmy, że Palace of Ice zabierze graczy na spowite białym puchem tereny Śnieżnego Przymierza, gdzie bohaterowie będą musieli stawić czoła niespotykanym dotąd wyzwaniom. Na ich drodze staną bowiem nie tylko Sorakowie, ale równiez prastare potwory... Nowa kampania przeznaczona jest dla graczy na poz. 10-16, lecz ci będą mogli liczyć na nowe umiejętności, zaklęcia i przedmioty, które szeroko omówiono podczas najnowszego streama. Jeśli chcecie poznać szczegóły, zobaczcie sami.

 

Podczas transmisji potwierdzono również, że gracze będą mogli zaimportować do Palace of Ice zapisy gry z podstawowej części Solasty lub dodatku Lost Valley. Jest tylko jeden haczyk: bohaterowie w danym sejwie nie mogą posiadać poz. 13+. Deweloperzy zapewniają jednak, że dodatek dostarczy wystarczająco dużo okazji, by levelować postaci nawet poniżej poz. 10.

Producenci z Tactical Adventures ujawnili również, że kampania Palace of Ice powinna dostarczyć ok. 25 godzin zabawy. Co więcej, gracze pragnący rozpocząć rozgrywkę od nowa, w kreatorze postaci odnajdą dwa nowe "pochodzenia" - gnoma oraz tieflinga.

Zainteresowanych dokładną rozpiską nowych umiejętności oraz zakleć odsyłam na oficjalny blog Solasty.

Warto przypomnieć, że premierę dodatku Solasta: Palaca of Ice zaplanowano na maj. Dokładna data jego premiery powinna zostać ujawniona w najbliższej przyszłości.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.