Premiera pełnej wersji action RPG-a Achilles: Legends Untold opóźniona

Tego lata miłośnicy action RPG-ów mieli otrzymać w swoje ręce pełną wersję gry Achilles: Legends Untold. Tak się jednak nie stanie, bowiem na premierę trzeba będzie poczekać kilka miesięcy dłużej.

Deweloperzy z polskiego studia Dark Point Games tłumaczą "poślizg" chęcią wydania gry w tym samym momencie na wszystkie dostępne platformy. Ponadto dodatkowy czas pozwoli lepiej przygotować się do premiery, tj, usunąć większą liczbę bugów i poprawić optymalizację rozgrywki.

 

Równoczesne wydanie gry na pecety i konsole, a co za tym idzie przesunięcie premiery pełnej wersji gry na pecety pozwoli nam w pełni wykorzystać potencjał, jaki drzemie w Achillesie. Dzięki temu będziemy mieć dla Was dodatkowy content, który doda jeszcze więcej różnorodności i wzbogaci rozgrywkę. Będziemy nadal słuchać Waszych opinii, co pozwoli lepiej dostosować grę do Waszych potrzeb i oczekiwań. Ostatecznie, chcemy, żeby każdy gracz mógł korzystać z gry na swojej ulubionej platformie, więc premiera pełnej wersji będzie dostępna na wszystkich głównych platformach. Każdy z tych kroków jest niezbędny, żebyście mieli niezapomniane doświadczenia i żebyśmy osiągnęli sukces w świecie gier wideo – powiedział Paweł Waszak, prezes Dark Point Games.

Premiera pełnej wersji Achilles: Legends Untold odbędzie się zatem w trzecim kwartale bieżącego roku. Można spodziewać się, że zawrze ona w sobie znacznie więcej funkcjonalności, niż gdyby do wydania doszło w pierwotnym terminie.

Jesteśmy zespołem, który kocha tworzyć gry dla naszych graczy, a przeniesienie terminu wyjścia z trybu Early Access to dla nas okazja, by dostarczyć Wam jeszcze więcej fantastycznych funkcjonalności i contentu na konsole i pecety. Chcemy, aby Achilles: Legends Untold była jak najlepsza, dlatego nasz zespół będzie nieustannie pracował , aby regularnie wprowadzać nowe immersyjne treści, które będą pojawiać się będą aż do premiery w trzecim kwartale. Bądźcie gotowi na niezapomnianą przygodę w antycznej Grecji! – tłumaczył Waszak.

Przesunięcie daty premiery pełnej wersji gry to dobra wiadomość dla posiadaczy jej wczesnej wersji. Ci mogą bowiem liczyć na jeszcze przynajmniej dwie duże, "wczesnodostępowe" aktualizacje zawierające m.in. nowe, duże mapy z bossami i minibossami, kolejnych przeciwników, nowe rozdziały fabuły, osiągnięcia, przemodelowany tryb co-op, odświeżony system rozwoju postaci oraz akcje GAIA i wiele więcej.

 

To wszystko sprawi, że będziecie mieli jeszcze więcej sposobów na wcielenie się w postać Achillesa i przetrwanie w brutalnym świecie inspirowanym starożytną Grecją. Nie zdradzamy jednak naszych wszystkich asów w rękawie! Z czasem pokażemy, co jeszcze dla Was szykujemy – zakończył prezes Dark Point Games.

Przypomnijmy, że Achilles: Legends Untold to osadzona w realiach starożytnej Grecji, izometryczna gra action RPG ze skomplikowanym systemem walki, w której gracze wcielają się w postać tytułowego herosa i stają do walki z całym mitycznym, helleńskim bestiariuszem. Wczesna wersja gry jest cały czas dostępna na Steamie w cenie 71,99 zł.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.