W Dragon Age: Straszliwego Wilka nie zagramy jeszcze przez rok

BioWare pracuje nad nową odsłoną Dragon Age'a już od kilku lat, jednakże w Straszliwego Wilka nie zagramy jeszcze przez co najmniej rok. Opublikowany właśnie raport fiskalny grupy Electronic Arts za 2023 r. nie pozostawia co do tego żadnych złudzeń.

W ostatnim czasie miłośnicy tej sagi fantasy mieli powodu do optymizmu. Pod koniec zeszłego roku BioWare ogłosił zakończenie pracy nad alfą Straszliwego Wilka, a niedawno do projektu dołączył w roli konsultanta Mark Darrah, weteran "Smoczych Wieków". To sprawiło, że niektórzy fani zaczęli zastanawiać się, czy nowy Dragon Age mógłby ukazać się przed końcem 2023 r. Teraz już wiadomo, że tak się na pewno nie stanie.

Wspomniany raport fiskalny EA za 2023 r. zawiera w sobie podsumowanie osiągnieć firmy w ostatnich dwunastu miesiącach, ale także jej plany na kolejny rok. Wśród tytułów, które miałyby ukazać się w roku fiskalnym 2024 brakuje nowego Dragon Age'a. To oznacza, że Straszliwy Wilk ukaże się po 31 marca 2024, ponieważ to właśnie wtedy w Stanach Zjednoczonych zakończy się kolejny rok podatkowy.

Fani Dragon Age'a muszą zatem uzbroić się w cierpliwość i... czekać na kolejne wieści. Tych z pewnością nie zabraknie, gdy tylko Straszliwy Wilk zbliży się nieco do swojej daty premiery.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.