Ostry-jak-Brzytwa jednym z dwóch potencjalnych kompanów w ESO: Necrom

Wśród graczy ESO możliwość odkrywania Tamriel wraz z kompanem cieszy się sporą popularnością, dlatego dodatek Necrom wprowadzi do gry kolejnych dwóch potencjalnych towarzyszy. Jednym z nich jest Argonianin Ostry-jak-Brzytwa.

Najnowszy dziennik deweloperski, a w zasadzie zamieszczony w nim list od Reynili Treviri do Cyrila Caro, ujawnia szereg informacji na temat wspomnianego jegomościa. Oto fragment korespondencji na temat wuglądu Argonianina:

 

Jak już zapewne zgadłeś, [Ostry] jest Argonianinem. Jest wysoki jak na kogoś tego rodzaju, posiada ciemnoniebieskie łuski, czarne rogi, kolce na paszczy oraz grzebień czarnych piór. Poznałbyś go od razu po wyróżniających się czerwonych cętkach wokół oczu. Powiedział mi, że zostały mu one nadane przez jego plemię na znak jego predyspozycji do magii natury. KIedy go znałam, taki rodzaj magii był zabroniony. Być może od tamtego czasu sprawy uległy zmianie.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Ostrym-jak-Brzytwa, koniecznie zapoznajcie się z całością wspomnianego listu.

Ostrego-jak-Brzytwa będzie można spotkać podczas wędrówek przez Półwysep Telvanni w ESO: Necrom. Przypomnijmy, że premierę najnowszego dodatku do The Elder Scrolls Online zaplanowano na 5 czerwca.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.