Alaloth: aktualizacja Dragonhold nareszcie dostępna!

Dobre wieści dla graczy wczesnej wersji action RPG-a Alaloth: Champions of the Four Kingdoms! Długo wyczekiwana aktualizacja Dragonhold właśnie została udostępniona.

Ten ogromny content patch wprowadza znaczące zmiany w balansie rozgrywki, a do tego rozszerza wczesną wersję Alalotha o nową zawartość opartą na smokach, w tym możliwość polowania na nie! Ponadto mapa Plamenu została powiększona o twierdzę łowców smoków oraz smocze leża, wprowdzono także zupełnie nowy system progresji, nową cechę - Inteligencję, nowe lokacje "bitewne", a do tego nowego bossa, zadania, przedmioty i nie tylko. Aktualizacja wprowadziła też gruntowne zmiany w systemach rzemiosła i alchemii, a także w sposobie funkcjonowania Arcymistrzów. Modyfikacje nie ominęły nawet warstwy fabularnej, która doczekała się pewnych korekt oraz... częściowego udźwiękowienia!

Najważniejsze zmiany oraz nowości możecie zobaczyć w akcji na poniższym zwiastunie.

 

Producenci z Gamera Interactive zapowiedzieli również, że aktualizacja Dragonhold jest zaledwie pierwszą z wielu, które zamierzają udostępnić za darmo na przestrzeni kilku kolejnych miesięcy. Szczegóły pozostaną na razie owiane tajemnicą - podobnie jak data premiery pełnej wersji Alalotha, która w dalszym ciągu wskazuje po prostu 2023 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.