Znamy datę premiery The Lamplighters League, nowego taktycznego cRPG-a od Harebrained Schemes

Xbox Games Show okazało się idealnym miejscem do zaprezentowania nowego zwiastuna oraz ujawnienia daty premiery The Lamplighters League. Kolejny, taktyczny cRPG twórców trylogii Shadowrun oraz BattleTecha trafi w ręce graczy już w październiku!

Przypomnijmy, że The Lamplighters League zabierze miłośników taktycznych cRPG-ów do alternatywnej wersji lat 30. XX wieku, w której tyraniczny kult zwany Banished Court jest blisko zdobycia władzy nad światem. Od tysiącleci jedynym, co stało pomiędzy tą złowieszczą kliką, a ich planami, była grupa bohaterskich uczonych - tytułowa The Lamplighters League. Teraz w jej szeregi wstąpią nowe gracze najnowszej produkcji studia Harebrained Schemes, co do czego najnowszy zwiastun nie pozostawia żadnych wątpliwości.

 

Trailer nie pozostawia też wątpliwości odnośnie daty premiery gry. W The Lamplighters League zagramy już 3 października.

Czekacie?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.