Kolejna aktualizacja Wartales wprowadzi ważne zmiany w funkcjonowaniu Ścieżek

Ścieżki są ważnym elementem progresji w Wartales. Następna aktualizacja gry wprowadzi kilka istotnych zmian w tym systemie.

O co chodzi? Mianowicie o to, żeby każda ze Ścieżek posiadała odpowiednie zakończenie. W rezultacie na poz. 8 każdej Ścieżki pojawią się 4 unikatowe aktywności, a gracze będą mogli ukończyć każdą z nich. Następnie, aż do poz. 12, bohaterowie staną przed wykonania kolejnych, jeszcze trudniejszych etapów na każdej ze Ścieżek. Nietrudno jednak zgadnąć, że doprowadzenie spraw do końca okaże się wyjątkowo opłacalne. Kto zdoła wykonać wszystkie etapy aktywności na danej Ścieżce, może liczyć na unikatowy przedmiot oraz tytuł zapewniający wyjątkowe premie.

To nie koniec dobrych wieści. Producenci z Shiro Games postanowili nadać nieco większe znaczenie jednej z pierwszych decyzji, jakie gracz musi podjąć w Wartales, a mianowicie wyborowi swojego pochodzenia. To nigdy nie miało zbyt dużego wpływu na rozgrywkę, ponieważ jednym z głównych założeń produkcji francuskiego studia jest pełna dowolność w pięciu się po szczeblach najemniczej kariery. Niemniej już niedługo, za sprawą owej aktualizacji, wspomniana decyzja wpłynie na dodatkowe wyzwanie, które pojawi się na Ścieżkach, i... być może ułatwi levelowanie na konkretnych Ścieżkach.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o zmianach, jakie Shiro Games planuje w obrębie tego systemu w Wartales, włączywszy charakterystykę nowych aktywności, koniecznie zapoznajcie się z niniejszym dziennikiem deweloperskim


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.