gamescom 2023: nowy zwiastun WH40000: Rogue Trader przedstawił towarzyszy Wolnego Handlarza

Owlcat Games przybyło na gamescom 2023 z nowym trailerem nadchodzącego, taktycznego cRPG-a Warhammer 40000: Rogue Trader. I to trailerem nie byle jakim, bowiem przedstawiającym dostępnych w grze towarzyszy!

W grze rosyjskiego studia każdy Wolny Handlarz będzie mógł zgromadzić na swoim statku prawdziwie osobliwą drużynę, włączając w to pierwszego oficera Abelarda Werseriana, potężną psioniczkę Idirę Tlass, enigmatycznego tech-kapłana Pasqala Haneumanna, nawigatorkę Cassię Orsellio, tajemniczą eldarską łowczynię Yrliet Lanaevyss, śledczego Ordo Xenos Heinrixa van Caloxa, zręczną paserkę Jae Heydari, Kosmicznego Marine Ulfara, a także Siostrę Argentę z zakonu Adepta Sororitas.

Jak połączyć interesy tak różnych osobowości we wspólnej sprawie? Trudno powiedzieć. Jednakże Wolny Handlarz będzie musiał sobie z tym poradzić... Na razie warto poznać lepiej każdą z tych postaci, oglądając poniższy zwiastun.

 

Jednocześnie Owlcat Games zapowiedziało, że pełna wersja WH40000: Rogue Trader będzie zawierała tryb kooperatywnej rozgrywki. Nietrudno zgadnąć, że koincydencja czasowa z niniejszym trailerem oznacza, że w co-opie każdy z graczy będzie mógł wcielić się w jednego z ww. bohaterów.

Kiedy to nastąpi? Tego nadal nie wiadomo, ponieważ Owlcat Games nie ujawniło daty premiery swojej nowej, flagowej produkcji. Pozostaje mieć nadzieję, że prace nad grą idą sprawnie i fani Warhammera 40000 nie będą musieli czekać na Rogue Tradera kolejnego roku.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.