Project Haven: nowe demo pozwala przetestować tryb co-op

Z okazji festiwalu Steam Strategy Fest producenci ze studia Code Three Fifty One wypuścili nową wersję demonstracyjną swojego taktycznego cRPG-a Project Haven. Nie jest to pierwsze ogólnodostępne demo gry, lecz pierwsze, które pozwala przetestować tryb kooperacji.

Dzięki temu każdy, kto postanowi stworzyć oddział najemników wraz ze swoimi przyjaciółmi, będzie mógł wraz z nimi wyruszyć na misje zlecane Stalowym Smokom. To jednak nie jedyna zmiana w porównaniu z poprzednim demem Project Haven. Deweloperzy wprowadzili szereg usprawnień UX-owych, szczególnie w kwestii płynnośi rozgrywki. Ciekawą nowością jest wprowadzenie specjalnego ekranu na końcu misji, który podsumowuje wszystkie zdobyte łupy.

Przypomnijmy, że w Project Haven gracze stają na czele grupy najemników znanej jako Stalowe Smoki, rezydującej w ostatnim mieście na Ziemi. Produkcja studia Code Three Fifty One stawia mocno na taktyczny, turowy system walki, rozbudowany system rozwoju postaci oraz złożone misje fabularne, w których gracze muszą wykazywać się umiejętnościami strategicznymi.

Szczegółowe informacje na temat nowego dema Project Haven znajdziecie tutaj. Samą wersję demonstracyjną można pobrać bezpośrednio ze Steama. Festiwal Steam Strategy Fest potrwa do 4 września.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.