CMC 2023: Beyond Skyrim: Morrowind zaprezentowane na nowym gameplayu

Podczas Creation Mod Conu 2023 zaprezentowano już wszystkie fanowskie modyfikacje spod znaku Beyond Skyrim poza jednym. Teraz nadszedł i czas na niego. Oto przed wami BS: Morrowind.

Twórcy tego moda postawili na nieco inne podejście od swoich kolegów i przedstawili pierwsze 15 minut rozgrywki. Film przedstawia zatem dwie alternatywne drogi dostania się ze Skyrim na "Nową Północ" prowincji Dunmerów, pozwalając zwiedzić jedną osadę oraz jeden niewielki kompleks podziemi, zetknąć się z nowym rodzajem fauny oraz miejscowymi bandytami, a także posmakować walki włócznią. Zobaczcie sami.

 

Przypomnijmy, że Beyond Skyrim: Morrowind pozwoli graczom odwiedzić wyspę Vvardenfell i jej przyległości na silniku Skyrima i doświadczyć opowieści osadzonej w czasach Czwartej Ery. Jak widać na załączonym gameplayu, projekt znajduje się już w dość zaawansowanej fazie produkcji, jednakże nadal nie posiada oficjalnej daty premiery.

W BS: Morrowind z pewnością nie zagramy jeszcze przez wiele miesięcy. W międzyczasie polecam zatem zapoznać się z pozostałymi prezentacjami modów z CMC 2023: Beyond Skyrim: Iliac Bay, Beyond Skyrim: Cyrodiil, Beyond Skyrim: Argonia, Beyond Skyrim: Roscrea, Beyond Skyrim: Expedition to Atmora, Beyond Skyrim: Elsweyr oraz Beyond Skyrim: Valenwood.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.