Marazhai Aezyrraesh kolejnym potencjalnym towarzyszem w WH40000: Rogue Trader

Okazuje się, że przedstawiony podczas gamescomu zwiastun Warhammer 40000: Rogue Trader nie zaprezentował wszystkich potencjalnych kompanów, którzy pojawią się w grze. Kolejnym - i to dość nieoczekiwanym - może bowiem zostać... Drukhari znany jako Marazhai Aezyrraesh.

Oto krótka charakterystyka tej postaci spisana ręką producentów z Owlcat Games:

 

Marazhai Aezyrraesh, Drakon Kabały Rozdzierającej Burzy, jest nieodrodnym synem Commorragh, którym kierują nienasycona żądza przemocy i władzy nad innymi. Rzeczy te osiąga on poprzez subtelne podstępy, ciemne układy i - ku jego osobistej rozkoszy - torturom i jatkom wyrządzanym własnym wrogom. Wszystko zmienia się, kiedy kolejna galaktyczna rejsa idzie nie po jego myśli, a sam Marazhai spostrzega, że tym razem to on jest zwierzyną. To moment, w którym musi uderzyć, zamiast czekać, aż wróg uzyska przewagę. Jednakże zawiłość intryg i machinacji w Commorragh jest zupełnie różna od zasad, którymi żądzą się takie krwawe rejzy, i nawet najbardziej wyrafinowany plan może się nie powieść, jeśli jednym z twoich narzędzi jest wyjątkowo zadziorny i niedoceniany Wolny Handlarz... albo jeśli jeden z czołowych drapieżców Commorragh, z którym zawiązałeś mroczne przymierze, decyduje się nie dotrzymać się swojej części umowy.

Marazhai, pozbawiony wszystkiego, co niegdyś należało do niego, otrzymuje jedną ostatnią łaskę: zginąć ku uciesze sobie podobnych, karmiąc ich niezaspokojony głód swoim smakowitym bólem. Ten los niezbyt pasuje do dumnego Kabality Rozdzierającej Burzy, a on sam otrzymuje ostatnią szansą, by go uniknąć - zawiązując sojusz ze swoim niedawnym wrogiem. Jeśli ten niełatwy związek przetrwa próbę czasu, jeśli skazany na zagładę ucieknie z Commorragh, jeśli ten Drukhari, dziecko Sieciodrogi, przetrwa a galaktyce... wówczas ten upadły Drakon uzyska cień nadziei. Pewnego dnia będzie mógł odzyskać okruchy tego, co kiedyś uznawał za swoje, lub podążyć ścieżką krwawej zemsty niczym ktoś, kto nie ma niczego do stracenia.

Więcej informacji na temat tego mrocznego eldara znajdziecie na oficjalnym blogu gry Warhammer 40000: Rogue Trader.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.