WoW: Dragonflight: aktualizacja Fury of Incarnate już dostępna

World of Warcraft: Dragonflight zostało właśnie zaktualizowane do wersji 10.1.7. Nowy update, zatytułowany Fury of Incarnate, kontynuuje główny wątek fabularny na Smoczych Wyspach i wprowadza do gry szereg nowości i usprawnień.

W Fury of Incarnate Iridikron schodzi ze sceny, by skupić się na własnych sprawach. Fyrakk, który jest już wolny, postanawia zatem podążyć za własnym celem, którym jest sięgnięcie po moc zaklętą w Drzewie Świata. Nieskrępowana niczym żądza władzy Pierwotnego Wcielenia Ognia budzi jednak niepokój wśród jego braci, co może stanowić idealną okazję dla bohaterów Azerothu, by wbić klin pomiędzy nich i pokrzyżować plany wrażym siłom. Wstęp do tej części opowieści obejrzycie poniżej.

 

Nowy rozdział fabuły WoW: Dragonflight to oczywiście nie wszystko. Aktualizacja 10.1.7 rozpoczyna również całkowicie nowy publiczne wydarzenia o nazwie Dreamsurge. Okazuje się bowiem, że rosnąca moc nowego Drzewa Świata sprawiła, że energia Szmaragdowego Snu zaczęła manifestować się bezpośrednio na Smoczych Wyspach. W związku z powyższym od teraz, na terenie poszczególnych regionów Archipelagu, co 30 minut będą otwierać się portale, tworząc eventy grupowe. Gracze będą musieli wówczas pokonać Druidów Płomienia, niszczyć ich ołtarze oraz smoczych popleczników. W zamian będą mogli jednak liczyć na premię do zdobywanego doświadczenia, a także - rzecz jasna - fantastyczne łupy.

Fury of Incarnate wprowadza również zmiany w strukturze megadungeonu Dawn of the Infinite, przez co powinien być on dostępny dla większej liczby graczy. Od teraz bohaterowie Azerothu będą mogli spróbować swoich sił w dwóch osobnych dungeonach na poziomie Heroicznym, podróżując przez czas i dokładając starań, by Nozdormu nie zamienił się w Murozonda.

Wreszcie należy wspomnieć o nowych zestawach Heritage Armor dla Zapomnianych i mrocznych elfów, które w oczywisty sposób nawiązują do tradycji nieumarłych oraz kaldorei. Wraz z pancerzami do WoW-a trafiły nowe serie zadań, których wykonanie zagwarantuje dostęp do wspomnianych pancerzy, nowych kolorów skóry dla Zapomnianych oraz nowych tatuaży dla mrocznych elfów.

Ciekawą nowością, jaką wprowadza do gry Update 10.1.7, jest nowy system Pingu. Pozwala on komunikować innym graczom ważne informacje dot. konkretnych miejsc lub zdarzeń, np. wydawać rozkazy do ataku, wskazywać ciekawe łupy lub ostrzegać przed niebezpieczeństwem. Inni gracze mogą z łatwością podążać za owymi "pingami", co powinno znacząco ułatwić komunikację podczas grupowych rajdów i nie tylko.

Wszystkie najważniejsze nowości, jakie wprowadza do gry Fury of Incarnate, prezentuje premierowy trailer aktualizacji, który obejrzycie poniżej.

 

Fury of Incarnate kładzie również fundamenty pod nadchodzace wydarzenia i aktywności. Już 12 września Velen odkryje nowe proroctwo przed ludem draenei, rzucając przed graczami nowe wyzwania. Z kolei w dniach 4-17 października miłośnicy smoczych wyścigów będą mogli wziąć udział Eastern Kingdoms Cup, biorąc udział w 16 nowych zawodach na terenach Wschodnich Królestw, rozgrywanych w trybie Normalnym, Zaawansowanym i Odwróconym.

Do tego wszystkiego można doliczyć 120 nowych Osiągnięć oraz liczne zmiany balansujące rozgrywkę i nie tylko. Dokładne omówienie kluczowych zmian i nowości w wykonaniu znanego i lubianego Kelaniego obejrzycie poniżej.

Z pełną listą zmian zapoznacie się na oficjalnej stronie World of Warcraft.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.