Cyberpunk 2077: dodatek Widmo wolności już dostępny!

Dzisiaj swoją długo wyczekiwaną premierę miało Widmo wolności - pierwszy fabularny dodatek do Cyberpunka 2077. Rozszerzenie pozwala ponownie wcielić się w V i zwiedzić zupełnie nową dzielnicę Night City, poznając historię rodem ze szpiegowskiego thrillera.

Tym razem główny bohater (lub bohaterka) trafia w sam środek skomplikowanej intrygi, w którą zamieszani są przedstawiciele najwyższych kręgów władzy, przebiegli szpiedzy i brutalni najemnicy trzęsący czarnym rynkiem. Przed V najtrudniejsze zadanie w karierze, w trakcie którego wspierać ją będzie tajny agent Solomon Reed (w tej roli Idris Elba).

Widmo wolności zabierze graczy do Dogtown — najniebezpieczniejszej dzielnicy Night City, rządzonej przez wpływowego handlarza bronią i watażkę, Kurta Hansena. Poza rozbudowanymi misjami wątku głównego wprowadzającymi zupełnie nowe postaci, gra oferuje również szereg dodatkowych misji pobocznych, nowe kontrakty, walki z bossami, niekończące się aktywności w otwartym świecie w postaci zrzutów i misji kurierskich oraz całą masę sekretów do odkrycia.

 

W ramach dodatku gracze zyskają również dostęp do ponad 100 nowych przedmiotów (aut, uzbrojenia i wszczepów) oraz całkiem nowego drzewka atutów i umiejętności Relic, które wprowadza do gry jeszcze więcej swobody i otwiera pole do jeszcze bardziej szalonych eksperymentów z buildami postaci.

Warto dodać, że premierze Widma wolności towarzyszy wydana przed pięcioma dniami darmowa Aktualizacja 2.0, która znacząco wpływa na drzewka umiejętności, sposób funkcjonowania wszczepów, dodaje możliwość walki w czasie jazdy, usprawnia SI miejscowej policji i nie tylko.

Cyberpunk 2077: Widmo wolności można już zakupić na większości sklepów cyfrowych i stacjonarnych, wliczając w to GOG.com, Steam, Epic Games Store, a także platformę streamingową GeForce Now. Zanim uruchomicie grę, koniecznie zapoznajcie się z premierowym zwiastunem dodatku - o ile oczywiście jeszcze tego nie zrobiliście.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.