Gry PC: News

WolfEye Studios udostępniło nową łatkę do swojej debiutanckiej gry Weird West. Patch 1.02, ochrzczony również mianem Snake-In-My-Boot update, usuwa mnóstwo błędów, a do tego wprowadza szereg poprawek i nowości.

Marcowa zapowiedź Hard West 2 zaskoczyła chyba wszystkich. Od teraz każdy jednak może poczuć na własnej skórze, czym jest kontynuacja nietuzinkowego, taktycznego cRPG-a sprzed lat, bowiem na Steamie rozpoczęły się właśnie jego otwarte beta-testy.

Event Horizon jest coraz bliżej ukończenia prac nad Dark Envoy, jednak wiadomo już, że nowa produkcja polskiego studia nie zostanie przez nie wydana. Aby zapewnić odpowiednie wsparcie w tej kwestii, pieczę nad dystrybucją tego taktycznego cRPG-a obejmie Asmodee Digital.

Niespełna pięć lat temu Coin Operated Games wydało swoją debiutancką produkcję Empyre: Lords of the Sea Gates. Nie odniosła ona raczej komercyjnego sukcesu, lecz nie powstrzymało to jej twórców przed opracowaniem kolejnej odsłony serii, która zadebiutuje na Steamie już za miesiąc.

Kwiecień już za nami, a to oznacza, że premiera Monomythu powinna być coraz bliżej... Pierwsze, dość ogólne daty dot. wydania tego ambitnego dungeon crawlera padły w raporcie podsumowującym ostatni miesiąc.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »