AoC doczeka się polskiego wydania!

Dobre wieści napływają do nas od największego polskiego wydawcy, firmy CD Projekt. Dziś do wiadomości publicznej podano, iż najnowszy MMORPG norweskiego Funcomu, Age of Conan: Hyborian Adventures, doczeka się pełnej, polskiej lokalizacji! Oznacza to, że grając w AoC uświadczymy nie tylko polskich napisów, ale także polskich kwestii mówionych. Ponadto CDP zamierza przejąć na siebie ciężar zapewnienia stałego supportu, zarówno samym graczom, jak i serwisom fanowskim.

"To dla nas ogromna przyjemność i satysfakcja, że możemy ogłosić tę współpracę. Jest to kamieniem milowym dla naszej firmy - AoC będzie pierwszym płatnym MMORPG, które zostanie w pełni zlokalizowane. Wierzymy, że uda nam się zapewnić nowy poziom doświadczeń z gry dzięki lokalnym mistrzom gry, menedżerom społeczności i obsłudze klienta. Przez lata czekaliśmy na pojawienie się odpowiedniego MMO, a teraz jest ono tu, w naszych rękach" - powiedział prezes CDP, Michał Kiciński.

Jak widzimy, CDP nie zwalnia tempa w zaskakiwaniu swoich klientów. Dobrze, że tym razem w pozytywnym tych słów znaczeniu.

Źródło: gram.pl


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.