Aion - nowy darmowy dodatek już na PTS

Na publiczny serwer testowy (PTS) trafił właśnie najnowszy darmowy dodatek do Aiona, zatytułowany Assault on Balaurea.

Droga do Balaurei jest długa, ale również wypełniona przygodami. Przygotowania do pełnej ofensywy trwają, zaś Lord Marchutan z Asmodian i Lord Kaisinel z Elyos rozpoczęli walkę o kontrolę nad Balaureą. Raporty z linii frontu wskazują na to, że Elyos zabezpieczyli swoją bazę operacyjną w Inggison, podczas gdy Asmodianie w dalszym ciągu bronią swojego regionu w Gelkmaros. Potyczki te są jednak jedynie początkiem wojny, w której będą walczyć wszystkie Daevy, pochłaniając całą Atreię.

Gotowi do walki? PTS więc czeka. Niestety, w czasie przygotowań do uruchomienia dodatku, wszystkie poprzednie postaci z testowego serwera zostały usunięte, dlatego też zainteresowani rozgrywką muszą stworzyć nowych bohaterów. Dobra wieść jest za to taka, że deweloperzy znacznie zwiększyli ilość otrzymywanego doświadczenia, dzięki czemu zdobywanie kolejnych poziomów powinno trwać o wiele krócej.

Na wypadek, gdyby ktoś jeszcze nie posiadał klienta PTS, NCsoft przygotował szereg porad, które pozwolą szybko dołączyć do gry. Rzeczony poradnik znajduje się tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.