SW: TOR - nowe informacje o klasie Imperial Agent i nie tylko

BioWare ujawniło na oficjalnej stronie Star Wars: The Old Republic kolejne informacje dotyczące jednej z dostępnych w grze klas - Agencie Imperium (oryg. Imperial Agent).

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na dwie specjalizacje, w których będzie można rozwijać postaci tej klasy. Do wyboru otrzymamy podklasy:

  1. Sniper - jak sama nazwa wskazuje, specjalizujących się w usuwaniu wrogów z dużego dystansu.
  2. Operative - mistrzowie skradania się, ataków w plecy oraz leczenia się w czasie walki.

Dla przykładu można bliżej przyjrzeć się sylwetce Kaliyo - Agentki Imperium, która w SW: TOR będzie dostępna jako towarzysz.

 

To jeszcze nie wszystko. BioWare zaprezentowało nam przy okazji nową rasę obcych - Chiss, świetnie nadających się na Agentów Imperium. Niemniej, ani oni, ani żadni inni agenci nie poruszaliby się po galaktyce bez własnego okrętu, dlatego też w sekcji poświęconej statkom kosmicznym pojawiła się charakterystyka kolejnej jednostki Imperium - X-708 Phantom-Class Prototype.

Na zakończenie, jako swoistą wisienkę na torcie, proponujemy zapoznać się z nowym, trwającym ok. półtorej minuty filmem, ukazującym w akcji właśnie Agenta Imperium. Zainteresowani? Film obejrzycie tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.