WoW bije kolejne rekordy sprzedaży

Zgodnie z przypuszczeniami, World of Warcraft: Cataclysm podbił serca graczy na całym świecie, bijąc tym samym kolejne rekordy sprzedaży. Tym razem mowa o obrotach w premierowym miesiącu, podczas którego swoich nabywców znalazło aż 4.7 mln egzemplarzy dodatku!

Wynik imponujący i zapewniający Cataclysm pierwsze miejsce w raningu na najlepiej sprzedającą się grę PC wszechczasów (na przestrzeni miesiąca). Sukces ten chyba nikogo nie zaskakuje - dzieło Blizzarda już pierwszego dnia sprzedało się w nakładzie 3.3 mln, stając się najszybciej sprzedającą się grą w historii.

"Kataklizm", który zawitał do Azerothu, z pewnością odczują także inni producenci z branży MMO. Tak dobry start dodatku do WoW-a zwiastuje upadek kolejnych MMORPG-ów (Warhammer Online?) i znacznie podnosi poprzeczkę pretendentom chcącym obalić niekwestionowanego lidera rynku masowych RPG-ów - ze Star Wars: The Old Republic na czele.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.