Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - wersja 2.0 na PC oraz nowy trailer Xbox 360!

Od 29 września każdy aktualny, jak i nowy posiadacz Wiedźmina 2: Zabójców Królów, będzie mógł pobrać duże, darmowe DLC do gry, zatytułowane po prostu Wiedźmin 2.0. Nie jest to jednak kolejna "Edycja Rozszerzona", ponieważ DLC wnosi do rozgrywki zupełnie nowe opcje!

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu:

 

Najnowszy dziennik deweloperski CD Projekt RED, już dzisiaj dostępny w serwisie GameTrailers opowiada o bardzo rozbudowanym DLC do gry w wersji na komputery PC. Wiedźmin 2 wersja 2.0 to gratka nie tylko dla miłośników RPG w najlepszym wydaniu, ale też dla osób ceniących bicie rekordów i współzawodnictwo ze znajomymi. Nowe DLC to przede wszystkim nowe tryby gry:

Dark Mode to ukłon w stronę graczy lubiących prawdziwe wyzwania. Wszyscy ci, którzy doskonale opanowali sztukę przetrwania w świecie Wiedźmina zmierzą się tu z grą o najwyższym poziomie trudności, a także zapiszą swoje postępy w rozgrywce. Dark Mode to też całkowicie nowe przedmioty i nowe funkcje!

Kolejną nowością jest tryb Arena, gdzie Geralt zmierzy się z nacierającymi falami coraz to groźniejszych przeciwników. Gracze zwiększą szanse przetrwania kupując przedmioty w zbrojowni i rozwijając postać, a swoimi najlepszymi wynikami podzielą się na oficjalnym forum Wiedźmina i w serwisie Facebook.

Wiedźmin 2.0 to nie tylko nowe tryby gry - to także 20 poprawek technicznych, nowe mechanizmy i funkcje!

Gracze znający pierwszego Wiedźmina doskonale wiedzą, że nasze gry są wspierane bardzo długo po premierze. W przypadku Wiedźmina 2 poszliśmy jeszcze dalej i oddamy w ręce graczy mnóstwo nowych treści i nowe tryby gry. W ten sposób dziękujemy za wielką motywację i zaufanie, którym obdarzają nas gracze z całego świata - mówi Adam Kiciński, prezes CD Projekt RED SA.

Podczas trwającego wciąż GamesComu zaprezentowano również trailer z Wiedźmina 2 na Xbox-a 360. Film można obejrzeć tutaj.

Coraz bardziej podoba mi się polityka CDPR wobec swoich klientów. A co wy sądzicie?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.