Blizzard przedstawia towarzyszy z Diablo III

Podobnie jak w poprzednich częściach serii, w Diablo III otrzymamy możliwość przyłączenia do drużyny bohatera niezalęznego. Tym razem postaci te będą o wiele bardziej rozbudowane - ich sylwetki przybliża nam nowy dział oficjalnej strony gry.

W trzeciej odsłonie Diablo do dyspozycji otrzymamy Templariusza, Szelmę i Zaklinaczkę. Poniżej prezentujemy kilka podstawowych informacji na temat tej ostatniej:

 

Mistrzowstwo Eireny w zakresie zaklinania oraz jej niezłomna odwaga w walce zdają się kłócić z jej młodym wiekiem, ale każdy kto pozna prawdę o jej pochodzeniu zrozumie, skąd wziął się jej niezwykły potencjał

Eirena wywodzi się z zamierzchłej ery Wojen Klanów Magów, podczas której należała do tajnego zakonu sióstr nazywających siebie Ręką Proroka. Kiedy mistrz tego zakonu, Prorok, od którego zakon wziął swoją nazwę, przewidział wielki kataklizm, który za tysiąc pięćset lat zagrozi światu, Eirena i jej siostry zaprzysięgły oddać się całkowicie powstrzymaniu tej tragedii. Przysięgi akolitek nie były słowami rzucanymi na wiatr - Prorok potężnym zaklęciem wprowadził cały zakon w magiczny letarg, by uchronić siostry przed nieubłaganym upływem czasu, dopóki nie nadejdzie moment odpowiedni do działania.

Niedawno Eirena obudziła się w świecie chaosu i złych omenów, tak odmiennym od rzeczywistości, którą pamiętała. Jej siostry nie żyją, a Prorok zniknął bez śladu.

Mimo zamętu w głowie i trudnego położenia, Eirena ma jasny cel: poświęcić się ochronie nowego świata w nadziei na zbawienie. Czy niezwykła magia zaklinaczki pomoże ci wypędzić demony z Sanktuarium?

Screeny, pełne biografie i spis umiejętności całej trójki można znaleźć tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.