Znamy datę premiery Dishonored!

Po opublikowaniu pierwszego zwiastuna Dishonored wielu z nas zadawało sobie pytanie, kiedy gra trafi do sprzedaży. Dziś znamy już na nie odpowiedź - w najnowsze dzieło Arkane Studios zagramy już w październiku!

Premierę Dishonored zaplanowano dokładnie na 9 października w Ameryce Płn., 10 paźdzernika w Australii, zaś kolejne dwa dni później w Europie. Kilka słów o samej grze dla tych, którzy słyszą o niej po raz pierwszy:

 

Dishonored ma miejsce w Dunwall, ogromnym przemysłowym mieście, gdzie inspirowana steampunkiem technologia oraz bezładne moce współistnieją pośród cieni. Nazywasz się Corvo i byłeś niegdyś zaufanym ochroniarzem ukochanej Cesarzowej, która została zamordowana. Wrobiono cię w to przestępstwo, po czym stałeś się niesławnym zabójcą, znanym dzięki wstrząsającej masce, która daje ci przewagę. W tych niepewnych czasach, kiedy miasto jest oblężone przez plagę i rządzony przez skorumpowane władze uzbrojone w przerażąjącą technologię, mroczne moce obdarzyły cię ponadnaturalnymi możliwościami - lecz za jaką cenę? Prawda o twojej zdradzie jest równie mętna, co wody otaczające miasto, zaś życie, które niegdyś wiodłeś, już nigdy nie wróci. 

Brzmi zachęcająco, prawda?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.