Risen 2: Mroczne wody - profil ghula

Mimo że premiera Risen 2: Mroczne wody już za nami, oficjalna strona gry została zaktualizowana o ostatni brakujący wpis w bestiariuszu - ghula.

 

Ghule były niegdyś ludźmi z różnych rdzennych plemion, wykorzystywanymi jako zwiadowcy lub łowcy w czasie pierwszej wojny tytanów. Przywiązanie do ich byłych mistrzów, panów tytanów, była tak silna, że nawet śmierci nie udało się zwolnić ich ze służby.

Teraz strzegą pradawnych ruin Nowego Świata jako awangarda armii nieumarłych. Ghule to podstępne potwory, które w ukryciu wyczekują swoich ofiar. 

Ich oczy są zawsze zwrócone w kierunku dołu, by szukać na ziemi śladów, tak jak czynili to będąc ludźmi. Jeśli zauważą potencjalną ofiarę, okrążają ją, wyczekując na odpowiedni moment, i atakują z szybkością błyskawicy. Jeżeli znajdą lukę w obronie przeciwnika, wskakują na niego i uderzają swoimi dużymi pazurami do momentu, gdy ten zginie.

Uważajcie zatem, kiedy odwiedzacie stare ruiny lub świętynie w Arborei.

 


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.