Zapraszamy na mikołajkowy Giermasz CDP.pl

Informacja prasowa CDP.pl:

 

Już w najbliższą sobotę, 8 grudnia, od godziny 9:00 zapraszamy wszystkich poszukiwaczy superokazji cenowych na mikołajkowy Giermasz CDP.pl!

Giermasz, który odbędzie się w siedzibie firmy przy ulicy Jagiellońskiej 74 w Warszawie, to najlepsza okazja do kupienia gier i filmów w niewiarygodnie niskich cenach. W tym roku dla wszystkich, którzy zjawią się na Giermaszu, przygotowaliśmy ponad 400 różnych tytułów gier na PC i konsole oraz filmów na DVD, Blu-Ray oraz Blu-Ray 3D! Ponadto dostępna będzie również specjalna oferta gier planszowych i karcianych!

Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Szukasz gier w super cenie? Na sobotnim Giermaszu znajdziesz gry na konsole PLAYSTATION 3, Xbox 360 i PSP od 10zł, a na komputery PC już od 5zł! Poza ofertą wyprzedażową, znajdą się również nowsze tytuły, między innymi:

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na Xbox 360 lub PC
F1 2012 na PS3 lub Xbox 360
F1 Race Stars na PS3 lub Xbox 360
WOW Battlechest V3
WOW Cataclysm
WOW Pandaria
Starcraft II Wings of Liberty

Nie zapomnieliśmy również o kinomaniakach, zarówno tych najmłodszych jak i nieco starszych. W ofercie znajdzie się wiele ciekawych pozycji filmowych od Disneya w bardzo atrakcyjnych cenach na DVD (od 15zł), Blu-Ray (od 20zł) i Blu-Ray 3D (od 50zł). Na Giermaszu znajdziecie m.in.:

Avengers na DVD, Blu-Ray i Blu-Ray 3D
John Carter na DVD, Blu-Ray i Blu-Ray 3D
Auta 2 na DVD
Król Lew, wszystkie 3 części na DVD
Kopciuszek, wszystkie 3 części na DVD

Z oferty naszego działu Gier Bez Prądu oprócz specjalnych niespodzianek dla fanów Magic: The Gathering dostępne będą m.in.:

Gra Karciana Jakub Wędrowycz (Zestaw Startowy)
Gra Planszowa Orły i Rakiety

Giermasz mikołajkowy rozpocznie się od godziny 9:00, w sobotę 8 grudnia, w siedzibie firmy CDP.pl przy ulicy Jagiellońskiej 74 (budynek E). Płatności będą przyjmowane jedynie gotówką, a z racji okazyjnych cen radzimy zaopatrzyć się w niskie nominały. Ilość towaru jest ograniczona!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.