Ukryta wiadomość w trailerze Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 12.06.2013 09:57

Trailery tworzone przez CD Projekt RED zasłynęły do tej pory nie tylko jakością wykonania, ale także pewnym specyficznym elementem: ukrytymi wiadomościami, których nie można wychwycić bez oglądania filmu klatka po klatce. Okazuje się, że ostatni trailer Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu również zawierał zakamuflowany przekaz.

W wiadomości zakodowano krótki list, a w nim link do specjalnej strony thewitcher.com/KillingMonsters/, gdzie niedługo będą publikowane specjalne materiały zwiazane z Wiedźminem 3. Na razie udostępniono jedynie tapetę przedstawiają Geralta na koniu, jednak kto wie, czego należy się spodziewać w najbliższym czasie?

A oto tłumazenie całej wiadomości:

Drodzy Gracze,

Raz jeszcze powracamy z super ukrytą wiadomością! Nie mogliśmy odmówić sobie zrobienia czegoś szalonego przy tak wielkiej okazji! :) Jesteśmy uber-podekscytowani tym, że jesteśmy spod znaku @witchergame i korzystamy z hashtaga #e3witcher :).

Dziś mogliście po raz pierwszy rzucić okiem na gameplay z W3. Choć żaden z deweloperów nie został skrzywdzony podczas kręcenia tego filmu, włożyliśmy MNÓSTWO serca w jego stworzenie  zapracowując się przy tym na śmierć. Przed nami wciąż długa droga, dlatego wasze wsparcie, komentarze i uwielbienie są niezbędne, by uzupełnić nasze pokłady pasji, dzięki czemu sprawimy, że Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie naprawdę świetną grą. Udajcie się na nasze forum; do diabła, wysyłajcie nam listy, jeśli chcecie - po prostu bądźcie z nami! Potrzebujemy was :).

The Debut Gameplay Trailer zawiera kilka wskazówek na temat nowej mechaniki, którą będziemy wprowadzać w Wiedźminie 3. Udało wam się je zauważyć? Idźcie na forum, prawdopodobnie toczy się tam już wiele dyskusji na ten temat :). 

Przy okazji, zauważyliście w trailerze 4 CGI? Tak, to jest część czegoś większego... Zaciekawieni? Spróbujcie tutaj: www.thewitcher.com/KillingMonsters   

Zaprezentowaliśmy dzisiaj kolejne wideo: Wiedźmin 3: Dziki Gon - The Beginning, w którym członkowie naszej ekipy wprowadzają was do gry, dzielą się swoją pasją i naprowadzają na rzeczy, jakie nas inspirują. Zobaczycie kilka zapierających dech w piersiach widoków i żywych krajobrazów - spróbójcie zgadnąć, gdzie je nagrywaliśmy.

Dziękujemy za wasze dotychczasowe wsparcie. Grajcie w gry wideo - są cudowne!

Zespół deweloperów Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu,
CD Projekt RED

I jak tu nie lubić CDPR?