Grim Dawn: nowy patch oraz wersja Early Access

Grim Dawn doczekało się właśnie nowego, całkiem sporego patcha oznaczonego liczbą 0.2.0.6. Dodatkowo "wczesna wersja" gry trafiła właśnie na Steam, dzięki czemu nabywcy dzieła Crate Entertainment będą mogli zagrać już teraz.

Wersja Early Access pozwala obecnie na doświadczenie ok. 1/3 Grim Dawn i rozwinięcie postaci do 25 poziomu. Kolejne akty oraz systemy, takie jak crafting, będą dodawane do gry w ciągu kolejnych miesięcy aż do połowy lub nawet końcówki 2014 r. Oznacza to, że na premierę kompletnej wersji gry przyjdzie nam jeszcze długo poczekać.

Niemniej warto nadmienić, że dotychczasowe wersje testowe Grim Dawn są grywalne i często aktualizowane, stąd warto rozważyć zakup już teraz. W przedsprzedaży na Steamie gra kosztuje 24,99 EUR, lecz do 12 listopada trwa promocja, w ramach której dzieło Crate można nabyć 10% taniej (22,49 EUR).

Jeśli natomiast interesuje was pełna lista zmian wprowadzanych do gry przez najnowsze patcha, to możecie zapoznać się z nią tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.