Grim Dawn: nowa mechanika w planach

Po wydaniu ostatniego build Grim Dawn testerzy coraz bardziej narzekali na źle zbalansowaną mechanikę leczenia, która obecnie stanowi połączenie systemu autoregeneracji i leczniczych eliksirów. W związku z tym deweloperzy planują już wprowadzenie do gry nowej mechaniki.

System, o którym dowiadujemy się z najnowszego Grim Misadventures, polega na dodaniu do wskaźników postaci nowej cechy - Constitution. To właśnie ona będzie teraz determinować szybkość autoregeneracji zdrowia. Ilość punktów Constitution nie jest jednak niewyczerpalna. Aby częśćiej i efektywniej korzystać z regeneracji, niezbędne będzie ciągłe szukanie jedzenia, bowiem to właśnie spożywanie posiłków wpływa na odnawianie się punktów cechy. Od najnowszego buildu Grim Dawn pożywienie pod różnymi postaciami będzie można znaleźć w całym Cairn.

Kiedy spodziewać się nowego buildu? Tego niestety wciąż nie wiadomo. Deweloperzy ujawnili jednak, że kolejny artykuł pojawi się 9 czerwca. Być może to właśnie wtedy Build 19 trafi na Steama?

Jeśli kogoś interesują szczegóły nowej mechaniki, odsyłam do oryginalnego artykułu.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.