Grim Dawn: sztuka niszczenia

Wraz z ostatnim buildem Grim Dawn w grze pojawiła się mechanika craftingu, która pozwala tworzyć potężne artefakty. Cały proces można jednak odwrócić i wtedy... Otrzymamy mechanikę Dismantle, czyli rozkładania magicznych przedmiotów na czynniki pierwsze.

Proces niszczenia będzie odbywał się z pomocą dynamitu. Informacją w tej kwestii służy Kasparov, naukowiec z Devil's Crossing:

 

Kasparov, naukowiec rezydujący w Devil's Crossing, stworzył teorię, wedle której potężna moc zużywana w procesie tworzenia magicznych przedmiotów może zostać uwolniona, jeśli tylko w komorze testowej znajduje się wystarczająco dużo energii. W ten sposób naukowiec może badać tajemne właściwości na poziomie komponentów. Aby udowodnić swój geniusz, Kasparov poinstruuje cię, byś uzbierał odpowiednio dużo dynamitu, a wtedy on i jego czeladnik Darlet mogliby przeprowadzić niezbędne eksperymenty.

Tak więc używanie Dismantle pozwala na pozyskiwanie różnych zasobów, które później mogą okazać się pomocne w craftingu lub podczas odbudowy mostu. Niektóre eksplozje mogą nawet pozostawiać po sobie Komponenty - i to nawet najrzadsze z nich, choć jest to uzależnione od potęgi przedmiotu, który zostaje "rozebrany".

Więcej informacji na temat nowej mechaniki, w tym również kilka screenów, znajdziecie tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.