"Wielka zapowiedź" w przyszłym tygodniu

Community Manager w Lionhead, Sam van Tilburgh, wyjawił na oficjalnym blogu firmy, że w przyszłym tygodniu fanów Fable 2 czeka miła niespodzianka.

Zwykle nie lubimy zbytnio drażnić. Wiecie, cały ten szum jest generowany przez drażniące zapowiedzi, że będzie coś zapowiedziane w kolejnych X-dniach. Kogo to obchodzi? Ale tego dnia i w tym czasie, kiedy gaziliony tytułów zwracają Wam uwagę, czuję, że jest to dobra rzecz do zrobienia na blogu. Mamy trochę dobrych wieści w następnym tygodniu, śmiałbym nawet powiedzieć, że to całkiem duża zapowiedź? Tak, oczywiście, śmiem powiedzieć, że w przyszłym tygodniu jest wielka zapowiedź dotycząca Fable II!

Czym może być owa "wielka zapowiedź"? Możliwe, że chodzi o nowe przygody do ściągnięcia. Bardziej prawdopodobne jest jednak to, że po sukcesie na rynku konsolowym Lionhead stworzy port na PC i właśnie to chce zapowiedzieć. Ale to oczywiście tylko domysły.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.