Blood & Gold: Caribbean! już dostępne

Wczoraj swoją premierę miało Blood & Gold: Caribbean! Najnowsza gra Snowbird Games jest tak naprawdę znacznie ulepszoną i rozbudowaną wersją Caribbean!, poprzedniego dzieła rosyjskiego studia.

Blood & Gold: Caribbean! wyróżnia od poprzedniczki kilka ważnych cech. Należy tutaj nadmienić dodanie do gry rdzennych, karaibskich plemion, odświeżone lokacji oraz mapy strategicznej, umożliwienie prowadzenie rozgrywki kobiecą bohaterką oraz stworzenie szeregu nowych, specjalnych misji. Wszystko to uzupełnia szereg pomniejszych poprawek, które łącznie znacząco wpływają na jakość rozgrywki w B&G:C!

Blood & Gold: Caribbean!  można obecnie kupić w obniżonej cenie 17,99€. Warto jednak przypomnieć, że posiadacze Caribbean! otrzymają klucz do gry za darmo. Uwaga: mimo oczywistego związku między obiema grami, ich zapisy gry nie są ze sobą kompatybilne.

Na koniec warto wspomnieć o małym hotfiksie, który zdążył ukazać się już po premierze B&G:C!. Łatka poprawia kilka pomniejszych błędów, na które i tak mogliście jeszcze nie trafić. Ponadto deweloperzy wykorzystali okazję, by przedstawić swoje najbliższe plany wobec gry. Wśród nich znajdują się m.in. dodanie Osiągnięć i kart kolekcjonerskich Steama, nowa mapa dla trybu multiplayer oraz nowe zlecenia zabójstw. Więcej informacji o hotfiksie oraz kolejnych aktualizacjach Blood & Gold: Caribbean! znajdziecie tutaj.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: