Pudełkowa premiera gry Dragons Dogma: Dark Arisen już 15 stycznia!

Cenega, polski wydawca Dragon's Dogma: Dark Arisen, oficjalnie potwierdził, że pudełkowa, PC-towa edycja dzieła Capcomu ukaże się na polskim rynku 15 stycznia. Gra pojawi się jednak jedynie w angielskiej wersji językowej.

Informacja prasowa Cenaga Poland:

 

05.01.2016, Warszawa - Cenega, oficjalny partner Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że pudełkowa premiera gry RPG Dragon's Dogma: Dark Arisen w oryginalnej, angielskiej wersji językowej na PC ukaże się już 15 stycznia 2016 roku, równocześnie z premierą światową.

Znana i bardzo dobrze przyjęta przez krytyków seria Dragon's DogmaTM ukaże się po raz pierwszy na PC w edycji Dark Arisen. Tytuł ten zawiera oryginalną grę Dragon's Dogma oraz wszystkie dodatkowo opublikowane rozszerzenia, wliczając w to pełen nowych, wymagających przeciwników i zadań obszar Bitterblack Isle, a także dodatkowe zestawy broni i pancerzy dla postaci na wysokim poziomie. Dzięki grafice w wysokiej rozdzielczości i pełnym wsparciu dla platformy Steam, to wydanie stanie się najlepszym możliwym doświadczeniem serii dla graczy PC.

Umiejscowione w ogromnym otwartym świecie, Dragon's Dogma: Dark Arisen oferuje niesamowity system walki skupiającej się na akcji. Gracze rozpoczną epicką przygodę w bogatym, żyjącym świecie wraz z trójką bohaterów sterowanych przez SI, zwanymi Pawnami. Towarzysze będą walczyć niezależnie, wykazując się umiejętnościami i zdolnościami nauczonymi od innych graczy. Użytkownicy PC będą mogli dzielić się swoimi Pawnami przez sieć, zyskując tym samym nagrody w postaci skarbów, wskazówek i porad na temat walki z przerażającymi potworami. Gdy będzie potrzebny zestaw konkretnych umiejętności, by ukończyć różne wymagające zadania, możliwe będzie wypożyczenie Pawnów.

Cechy gry:  

  • Dynamiczny system walki - utnij Hydrze cztery łby, wejdź na grzbiet gryfa by walczyć w powietrzu, bądź też walcz ze smokami i innymi potworami, szukając ich słabych punktów;
  • Masa zawartości -zawiera wszystko, co oferowała oryginalna gra oraz jej kontynuacja, wliczając w to zachwalany system walki oraz bogactwo opcji modyfikacji, a także ogromny podziemny świat pełen przerażających potworów, który tylko czeka na odkrycie;
  • Szeroki wachlarz modyfikacji - dziewięć różnych profesji, z których gracze mogą czerpać różnorodne warianty, pancerze, które można ulepszać, a także towarzysze, których można dostosować i wytrenować do swojego stylu walki;
  • Oszałamiająca grafika - jeszcze bardziej realistyczna i przepiękna grafika w wysokiej rozdzielczości;
  • Pełne wsparcie dla platformy Steam - wliczając w to Osiągnięcia Steam i możliwość grania na kontrolerze Xbox 360 i Xbox One, a także pełne wsparcie dla tradycyjnego sterowania za pomocą myszki i klawiatury.

Mrozie


Opublikowano: