Prolog

Solucja i poradnik gry ArcaniA: Gothic 4

Prolog rozgrywki to krótka wędrówka przez sen protagonisty poprzednich części serii Gothic - króla Rhobara III. Zadanie jest dosyć proste: wiedziony głosem kobiety musisz cały czas iść przed siebie przez kolejne jaskinie i zabijać kolejnych "poległych" mieszczan i rycerzy. Przeciwnicy są dość łatwi do pokonania, zaś kierowana przez ciebie postać nieśmiertelna, co znacznie ułatwia sprawę, a zarazem daje możliwość poznania mechanizmów ataku i obrony.

W pewnym momencie naprzeciw ciebie stanie Arcydemon. Atakuj go cały czas, a nie będzie w stanie wyrządzić ci najmniejszej krzywdy. Walcz z nim, dopóki nie ucieknie, a następnie skieruj się do odblokowanego przejścia.

W dalszej części rozgrywki będziesz musiał zmierzyć się z "poległymi" magami i paladynami. Walki również nie są trudne - pamiętaj tylko, by w pierwszej kolejności eliminować przeciwników walczących na dystans. W końcu ponownie spotkasz się z Arcydemonem. Zasyp go gradem ciosów. Kiedy twój oponent będzie miał mniej niż 1/3 Punktów Życia, sen zakończy się, a ty zostaniesz przeteleportowany na wyspę Feshyr.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.