Kal'Hirol

Solucja i poradnik gry Dragon Age: Początek - Przebudzenie

Eksploracja

Gry PC - Solucja - Dragon Age: Początek - Przebudzenie - Kal'Hirol

Na ulicach krasnoludzkiego thaigu czeka cię kilka walk z mrocznymi pomiotami różnej maści. Bitwy te będziesz jednak toczyć z małymi grupkami wrogów, toteż pokonanie ich nie powinno stanowić problemu.

1 - przejście na Sękate Wzgórza.

2 - Jukka. Umierający krasnolud ostrzeże cię, że Matki Lęgu stworzyły prawdziwą armię mrocznych pomiotów; nie możesz mu jednak w żaden sposób pomóc.

3 - prastara starożytna skrzynia. Wewnątrz znajdziesz Starożytne buty, które później, w dzielnicy kupców, będziesz mógł przekuć w Nagolenniki Obrony Hirola.

4 - skrzynia. A w niej Osełka - dobry prezent dla Nathniela.

5 - sekretne drzwi. Odkryjesz je tylko wówczas, gdy w twojej drużynie jest Sigrun.

6 - tajne przejście do Głównej Sali Kal'Hirol.

7 - frontowe przejście do Głównej Sali Kal'Hirol.

Wątek główny

Ostatnia z Legionu

Twoim głównym i jedynym celem jest w tym momencie przedostanie się do Głównej Sali Kal'Hirol. Mroczne pomioty postarają się utrudnić ci to zadanie, jednak nie powinny zbyt długo stawiać oporu.

Jeśli na wyprawę zabrałeś z sobą Sigrun, będąc na głównym dziedzińcu Legionistka wspomni o ukrytych drzwiach (5). Otwierając je uzyskasz dostęp do tajnego przejścia (6), które zaprowadzi cię do "bezpiecznych" komnat Głównej Sali. Jeżeli natomiast skorzystasz z przejścia frontowego (7), musisz liczyć się z tym, że po wejściu do środka znajdziesz się w komnacie pełnej nie tylko pomiotów, ale także śmiercionośnych pułapek naciskowych. Wybór wejścia jest więc chyba oczywisty.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:


Solucja i poradnik do gry Dragon Age: Początek - Przebudzenie

Solucja: Spis treści - lokacje, zadania, mapy

Poradnik: SpecjalizacjeTalentyTowarzyszeUmiejętnościZaklęcia